Apartament z historią - Jelenia Góra
Złoty Stok i nie tylko - pokoje przy stokach - rezerwacja - noclegi w górach. Trasy narciarskie i snowboardowe. Doskonałe lokalizacje przy stoku.
Apartament z historią
Jelenia Góra 36 Nadbrzeżnaapartamenty - mieszkania
Góry
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Góry
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
W naszej ofercie m. in. : parking na miejscu, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, prywatny parking, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, całkowity zakaz palenia, bezpłatne Wi-Fi, ogrzewanie, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, miski dla pupila, dostęp do Internetu, Wi-Fi, pokoje rodzinne, bezpłatny parking, dostęp za pomocą kluczy, pokoje dla niepalących, czujnik dymu, zwierzęta domowe są akceptowane, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, owoce, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartament z historią o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 30 mkw).

