Zobacz atrakcje w okolicy:
Park Militarny CzchówZamek w CzchowieAgroturystyka Gazdówka - Zakliczyn
Złoty Stok i nie tylko - pokoje przy stokach - rezerwacja - noclegi w górach. Trasy narciarskie i snowboardowe. Doskonałe lokalizacje przy stoku.
Agroturystyka Gazdówka
Zakliczyn Zdonia 151 domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Spa/wellness
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.9/10
WiFi
Spa/wellness
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.9/10
Oferta obiektu Agroturystyka Gazdówka położonego w miejscowości Zakliczyn obejmuje sprzęt do grillowania. Oferta domu wakacyjnego obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne Wi-Fi.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt dysponuje placem zabaw. Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu, wędkarstwa i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.
Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 100 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The holiday home also includes a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 5 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 109 mkw.
Parking
Wi-Fi
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Pokoje rodzinne
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Miejsce na ognisko
Wanna z hydromasażem / jacuzzidodatkowo płatne
Monitoring wokół obiektu
Plac zabaw dla dzieci
Parking na miejscu
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Meble ogrodowe
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Wycieczki rowerowe
Ogrzewanie
Taras
Pokoje dla niepalących
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Sprzęt do badmintona
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Dostęp do Internetu
Ogród
Wspólna kuchnia
Piesze wycieczki
Prywatny parking
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Bezpłatny parking
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Klimatyzacja
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Miejsce na piknik
Sprzęt do grillowania
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Wędkowaniepoza obiektem
Czujnik dymu
Piesze wycieczkipoza obiektem
Bezpłatne Wi-Fi
Jazda na rowerzepoza obiektem
Plac zabaw
Taras słoneczny
Całkowity zakaz palenia
Wspólna część rekreacyjna / sala TV
